

Вітаємо призерів ІІ етапу (обласного) XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка серед студентів професійної (професійно-технічної) освіти

:
Багрійчук Анну – ІІ місце, ученицю ІІ курсу (група 203-204)

Приймак Каріну – ІІІ місце, ученицю І курсу (група 104-104)
