Флорист.
Оформлювач вітрин приміщень та будівель

Без участі флориста не відбувається жодне торжество. Весілля, пропозиції руки і серця, дні народження, ювілеї – всі ці заходи потребують квіткових креативів і оригінальних ідей. З упевненістю можна сказати, що флористів не може бути багато. Професія “Флорист. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель” завжди буде модною і затребуваною.  

Запрошуємо випускників 9 та 11 класів здобути професію “Флорист. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель” у Львівському вищому професійному училищі побутового обслуговування. 

Флорист. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель – це представник творчої професії, який займається декором. Квітами, підручними матеріалами та фарбами він може оформити все що завгодно: кімнату, офіс, келих, браслет.

Професіоналізм, комунікабельність, впевненість в собі, наявність власних ексклюзивних ідей і рішень, вміння вловити бажання клієнта – ось запорука успіху.

Тебе навчатиме команда молодих, креативних, енергійних майстрів виробничого навчання, випускників Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування.

ТИ ВМІТИМЕШ

флорист, оформлювач вітрин, приміщень і будівель
01

Оформляти зали та приміщення

02

Декорувати предмети

флорист, оформлювач вітрин, приміщень і будівель
03

Складати красиві букети, композиції

флорист, ландшафт
04

Озеленювати сади, саджати рослини,
створювати ландшифтний дизайн середовища

флорист, оформлювач вітрин, приміщень і будівель
05

Робити оселю затишною без великих затрат та багато іншого

ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЬ

ПРОЦЕС НАВЧАННЯ

Навчання флористів проходить в тісному поєднанні теорії та практики. Ми навчимо сучасних технік створення букетів, квіткових композицій, оздобленню приміщень, виготовленню деталей і фрагментів інтер’єру, художньо-декоративному оформленню вітрин, стендів, фотозон та багато іншого.

Гасло нашого колективу: “«Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється в мистецтво.» Шевельов В.”

 

РОБОТИ НАШИХ УЧНІВ