Кравець. Закрійник - професія для тих, хто мріє хобі перетворити в джерело заробітку.

Незважаючи на велику кількість брендового одягу, популярною лишається послуга “пошиву”. Речі унікального дизайну підкреслюють індивідуальність, дозволяють  виділитись в натовпі  та залишають незабутні враження.

 

 

Кравець. Закрійник  – це провідна професія у виробництві одягу, текстильних та шкіряних виробів для усіх верств населення. Це креативний, цікавий, нелегкий, але завжди затребуваний фах на ринку праці.  Кравець шиє виріб від початку й до кінця, сполучає елементи виробу у єдине ціле, здійснює підбір тканин, знімає мірки, підпасовує виріб до фігури, стежить за якістю виконаної роботи. Закрійник  здійснює підбір моделей і розкрій швейних виробів, враховує розміри та особливості фігури замовника, виконує примірки,  усуває дефекти.

Здобувши професію “Кравеця. Закрійника” у Львівському вищому професійному училищі побутового обслуговування  ти вмітимеш моделювати, кроїти та шити, легко знайдеш роботу. Ти зможеш працювати в ательє, майстернях одягу, у підприємствах швейної промисловості або приватних компаніях. Можливо,  створиш власний бренд та будеш знаменитим у сфері Fashion індустрії.

 БІЛЬШЕ ПРО Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва: https://lvpupo.lviv.ua/npcz/innovaczijnogo-kravecztva/