НПЦ Інноваційного кравецтва

14 грудня 2017 року  у Львівському вищому професійному училищі побутового обслуговування відкрито Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва, який у 2021 році дообладнаний сучасним швейним устаткуванням  та комп’ютерною технікою.

Навчально-практичний центр  інноваційного кравецтва Львіського вищого професійного училища побутового обслуговування складається з 7 навчально-виробничих майстерень, кабінету конструювання та моделювання одягу та   розкрійного цеху.

Усі виробничі майстерні укомплектовані промисловими швейними машинами, а також сучасним обладнанням для машинного вишивання, обладнанням для обробки країв виробів та рукавів, петельною машиною, пресом для дублювання деталей виробів, новими оверлоками, універсальною безшумною швейною машиною для з’єднання деталей.

Кабінет конструювання та моделювання одягу укомплектовано інтерактивною панеллю Inboard, плоттером для друку лекал, дигитайзером для сканування і оцифровки лекал, системою автоматизованого проєктування і розрахунку «Richpeace GarmentCAD V.9»

На базі НПЦ інноваційного кравецтва здійснюється первинна професійна підготовка учнівської молоді, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації працівників швейних підприємств за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів.

Центр надає послуги іншим закладам професійної освіти, готелям, ресторанам Львова та області щодо пошиття спецодягу. У закрійній майстерні здійснюють розкрій невеликим приватним швейним підприємствам.

У грудні 2020 року майстрами виробничого навчання та учнями училища в короткі терміни пошито 257 комплектів постільної білизни для нового відділення хворих на COVID-19 Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги, заключна угода щодо подальшої співпраці.

НПЦ інноваційного кравецтва
  • Адреса:Україна, 79019, м. Львів, вул.Б.Хмельницького, 50а
  • Телефон:(032) 252-11-20