Відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України №249 від 01.03.2024р. Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування» змінив назву на «Львівський професійний коледж індустрії краси та моди»

ІСТОРІЯ ЛЬВІВСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

     21.07.1978 року було утворене  професійно-технічне училище №31, яке здійснювало підготовку кваліфікованих робітників для підприємств взуттєвої галузі західного регіону.

     У 1986 році училище очолив Федюк Мирослав Іванович. Були створені нові виробничі майстерні, впроваджено навчання з одержанням середньої освіти.  Училище стало єдиним у регіоні навчальним закладом , який розробив методику вивчення технології виготовлення танцювального взуття та впровадив її у практику. Замовниками цієї продукції були та є танцювальні колективи України, Польщі, США і Канади.    

У серпні 1997 року відбулося об’єднання СПТУ №31  та ПТУ №22. Новостворене ПТУ №31 у 2002 році   отримало статус Львівського професійного ліцею побутового обслуговування (Наказ Міністерства освіти і науки України №540 від 01.10.2002 р. “Про реорганізацію ПТУ №31 м. Львова у професійний ліцей побутового обслуговування).  Навчальний заклад здійснював підготовку робітників взуттєвого, кравецького та перукарського профілів.

У 2009 році директором Львівського професійного ліцею побутового обслуговування стала Максимів Леся Михайлівна. Під її керівництвом  було здійснено ліцензування  нових професій для підготовки фахівців  сфери послуг: флорист, оформлювач вітрин, приміщень та будівель; візажист, візажист-стиліст,  манікюрник, педикюрник. У ліцеї створено ряд нових майстерень: візажна, кравецька, перукарська, манікюрна, взуттєві та майстерня для флористів, оформлювачів вітрин, приміщень та будівель. Ці майстерні оснащені сучасним обладнанням та комп’ютерною технікою.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №540 від 30.12.2013р. тип Львівського професійного училища побутового обслуговування змінено на Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування»

кравецька майстерня
флористична майстерня
перукарська майстерня

Львівське ВПУ побутового обслуговування співпрацює з багатьма підприємствами, які є замовниками робітничих кадрів для сфери побуту та легкої промисловості. Серед них такі як ВАТ « Маяк»ЗАТ «Весна-Захід», ТзОВ «Тонар», ТзОВ «Планотек», Львівське дочірнє підприємство датського підприємства «Сіка Футвейєр», а також перукарні та салони краси Львова та області.  Тут учні  проходять виробничу практику, під час якої знайомляться з умовами праці, вдосконалюють свої професійні уміння та навики, закріплюють знання, отримані на уроках професійно-теоретичної підготовки та уроках виробничого навчання.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №540 від 30.12.2013р. тип Львівського професійного училища побутового обслуговування змінено на Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування»

У 2017 році коштом навчального закладу був створений та відкритий Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва

 В училищі працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні та вокальні гуртки.  Успішно працює театр мод. Щороку поновлюються колекції моделей одягу. Юні моделі вчаться красиво ходити по подіуму, демонструючи вишукані сукні, модні зачіски та стильне взуття.   

 Учні училища забезпечуються гуртожитком, умови проживання в якому постійно поліпшуються.