Всеукраїнська школа онлайн

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Цифрова інтерактивна дошка JAMBOARD

Jambord – це цифрова інтерактивна дошка, легка у користуванні,  необмежена ні в  кількості одиниць, ні в кількості користувачів.  Jamboard –  це безкоштовний  застосунок Google.    Jambord можна застосовувати під час уроків як дошку для письма (напр., під час уроків фізики, математики, хімії, української мови та ін.), як презентацію (розміщувати картинки, покликання, текст, нотатки), як дошку для систематизації навчального матеріалу.  Викладач може редагувати та наповнювати дошку або самостійно, або  надати доступ для  редагування учням.  
 

Дошка padlet

Padlet  – це мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації. 
Це віртуальна стіна, на яку  можна прикріплювати фото, файли, посилання на сторінки Інтернет, нотатки. Дошкою можна користуватися як одноосібно, так і надати дозвіл на редагування іншим учасникам (наприклад, здя прикріплення власних робіт, фото, тощо).  В безкоштовній реєстрації дозволяється одночасне зберігання і використання до 3 он-лайн дошок. 

ресурси для створення ігор, квестів, вікторин

Learningapps – безкоштовний он-лайн конструктор створення інтерактивних ігор (наприклад, склади пару, перший мільйон, знайди слово та ін.), кросвордів, вікторин.

Quizizz  – чудовий безкоштовний сервіс для створення он-лайн вікторин, флеш-карток. Чудово підходить для закріплення вивченого матеріалу. Гра проходить у синхронному режимі. Для проходження вікторини викладач запускає попередньо створену гру. Учні приєднуються за кодом (генерується автоматично) і в режимі активної гри, відповідають на питання. Гра супроводжується музикою та шкалою прогресу. Виграє той, хто набрав найбільшу кількість балів.

Quizalize  – це онлайн-конструктор різноманітних навчальних вікторин, тестів та ігор. Підходить як для синхронного, так і для асинхронного навчання. Інтерфейс програми – англійський. 

Mentimeter – сервіс для створення вікторин, ігор, інтерактивних опитувань.  В безкоштовній реєстрації дозволяється необмежена аудиторія, необмежена кількість презентацій, до 2 слайдів запитань та до 5 слайдів вікторини.

Kahoot! –  сайт, який  допоможе провести контрольні роботи, зрізи знань, тести й оцінювання в ігровій формі. Запитання тестів відображатимуться лише на викладацькому екрані — ноутбуці чи комп`ютері. А на гаджетах учнів будуть тільки чотири варіанти відповіді, з яких треба обрати правильний. Недолік: англомовний інтерфейс