Вітаємо призерів ІІ етапу (обласного) XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

👏🏼🏆Вітаємо призерів ІІ етапу (обласного) XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка серед студентів професійної (професійно-технічної) освіти🎓:
Багрійчук Анну – ІІ місце, ученицю ІІ курсу (група 203-204)🥈
Приймак Каріну – ІІІ місце, ученицю І курсу (група 104-104)🥉
✨Зичимо творчих успіхів, натхнення, невичерпного бажання вивчати рідну мову та літературу!