15-16 березня 2017 року у м. Києві відбувся Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування та декоруваннявій «Кубок Києва 2017». Учні та майстри виробничого навчання перукарського, візажного та манікюрного профілю продемонстрували, як завжди, високі результати та посіли 18 призових місць.